Riešenia pre komplexnú
správu elektronickej registratúry.

Procesná registratúra na báze produktov európskeho softvérového producenta Fabasoft spĺňa podmienky štandardizácie administratívnej výmeny spisov v orgánoch verejnej správy platné v Európskej únii a teda aj v Slovenskej republike.

Prečo práve my?

Dodávame spoľahlivé praxou overené riešenia, ktoré od roku 2000 využíva viac ako 55 000 používateľov v desiatkach organizácií verejného a súkromného sektora. Naše produkty sú postavené na najprísnejších legislatívnych štandardoch EU, ktoré sú implementované aj v riešeniach pre štátnu správu v krajinách ako Rakúsko, Švajčiarsko a Nemecko.

Obchodné a implementačné partnerstvo s firmou Fabasoft
2002
Založenie Joint venture soločnosti Fabasoft Slovakia
2005
Založenie samostatnej akciovej spoločnosti DWC Slovakia
2007
Súčasťou spoločnosti Asseco Central Europe
2021

Certifikácia - Legislatívne podmienky pre poskytovanie systémov pre elektronickú správu registratúry spĺňa na Slovensku len niekoľko dodávateľov. Registry by Asseco patrí k technologickej a kvalitatívnej špičke pre Document Management, Workflow a Content Governance.

Dlhoročné skúsenosti – Viac ako 20-ročné zručnosti s implementáciou technológií vo verejnej správe a privátnom sektore v oblasti správy digitálnej registratúry, spracovávania dokumentov a efektívneho riadenia procesov starostlivo budujeme už od roku 2000.

Efektivita – Prinášame rýchlosť, efektívnosť a transparentnosť v administratívnych procesoch a uľahčujeme proces archivácie či vyraďovania dokumentov podľa zákonom stanovených pravidiel.

Po-implementačná starostlivosť - Zavedením systému naša starostlivosť o klienta nekončí. Po implementácií riešenia poskytujeme systémovú, aplikačnú aj analyticko-vývojársku podporu tak aby sme spoločne dosiahli čo najlepšie výsledky.

0 +
Viac ako 55 000 používateľov v desiatkach organizácií vo verejnom a súkromnom sektore.
0 +
Viac ako 170 úspešných projektov. Od malých až po veľké implementácie, pre verejnú správu aj súkromný sektor.
0 +
Náš tím tvorí takmer 140 odborníkov, analytikov, stratégov, vývojárov, technikov a projektových manažérov.

Referencie

SKBB
SKKE
SKNR
SKPO
SKTT
SP
SPF
UPV
ZSR

Máte záujem
o konkrétnu ponuku?

Máte záujem o ukážku riešenia alebo jeho funkčnosti?
Chceli by ste sa dozvedieť viac o možnostiach reflektujúcich potreby Vašej spoločnosti? Neváhajte nás kontaktovať!

+421 220 838 555

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.

Odpovede na najčastejšie otázky

Registry by Asseco sú založené na produktoch Fabasoft. Vďaka spoločnosti Fabasoft AG sú splnené podmienky na štandardizáciu administratívnej výmeny spisov v štátnej správe a samospráve v Európskej únii.